STRUCTURA REŢELEI DE CONSILIERI ŞCOLARI
 

NIVEL PREŞCOLAR

Nr. crt.

Nume şi prenume

(încadrare)

Unitatea de învăţământ

Localitatea

Popescu Teodora

(titular)

Grădiniţa cu program prelungit Nr. 16


Tg. Mureş

Moldovan Loredana

(titular)

Grădiniţa cu program prelungit ” Dumbrava Minunată”


Tg. Mureş

Öllerer Gabriella

(titular)

Grădiniţa cu program prelungit Nr. 19


Tg Mureş

Astăţuş Anica

(titulară)

Grădiniţa cu program prelungit

Mampel”


Tg Mureş

NIVEL PRIMAR GIMNAZIAL

Szász Enikő

(titular)

Gimnaziu “Serafim Duicu ”

Tg Mureş

Stanciu Gheorghina

(detaşată)

Şcoala Generală Nr. 2

Tg Mureş

Szőcs Rajmond

(titular)

Gimnaziu ”George Coşbuc”


Tg Mureş

Tg Mureş

Kiss István

(titular)

Moldovn Anamaria

(titular)

Gimnaziul“Mihai Viteazu”

Tg Mureş

Tg Mureş

Csibi Mónika

(titular)

Tatai Csilla

(detaşa)

Gimnaziu „Al. Ioan Cuza”

Tg Mureş

Kővári Zolna Katinka (detaşat)

Gimnaziul ”Friedrich Schiller

Tg Mureş

Râtea Daniela

(titulară)

Gimnaziu „Liviu Rebreanu”

Tg Mureş

Tg Mureş

Csibi Sándor

(titular)

Pătrană Georgeta

(titular)

Gimnaziu „Romulus Guga”

Tg Mureş

Baciu Iuliana

(detaşat)

Gimnaziu „Zaharia Boiu”

Sighişoara

Mészáros Lajos Szabolcs

( suplinitor)

Gimnaziu „Augustin Maior”

Reghin

Ilea Lucia Camelia

(titular)

Gimnaziu „Al Ceuşanu”

Reghin

Naste Camelia

(suplinitor)

Şcoala Generală Nr. 4 - Apalina

Reghin

Hanzi Adriana

(titular)

Gimnaziu De Stat „Traian”

T-veni

Târnăveni

Ţeculescu Daniel

(titular)

Gimnaziu „Ion Vlăduţiu”

Luduş

Tătar Alina

(titular)

Şcoala Generală Nr.1 Luduş

Luduş

Doboş Maria Zoiţa

(suplinitor)

Şcoala Generală Iernut

Iernut

Csiki Angela

(titular)

Gimnaziu „Sf. Gheorghe” Sângiorgiu de Mureş

Sângeorgiul de Mureş

Kovács Emese

(titular)

Şcoala Generală „Kadar Marton” Pănet

Pănet

György Zita Enikő

( titulară )

Şcoala Generală Bălăuşeri

Bălăuşeri

NIVEL LICEAL

Ilioasa Daniela

( titular)

Colegiul Naţional "Al. Papiu Ilarian"

Tg Mureş

Csiszér Zsuzsa

( titular)

Liceul Teoretic "Bolyai Farkas"

Tg Mureş

Tăban Claudia

( titular)

Colegiul Naţional "Unirea"

Tg Mureş

Raţă Nadia

( titular)

Liceul Pedagogic “ Mihai Eminescu”

Tg Mureş

György Ioana Julia

( titular)

Liceul de Artă

Tg Mureş

Tătar Alexandra

( detaşat)

Colegiul Economic „Transilvania"

Tg Mureş

Dălălău Mariana

(suplinitor)

Grupul Şcolar "Constatin Brâncuşi"

Tg Mureş

Moldovan Angelica

(titular)

Grupul Şcolar "Electromureş"

Tg Mureş

Bloj Sorin Emil

( titular)

Colegiul Agricol "Traian Săvulescu"

Tg Mureş

Muică Otto

( titular)

Grupul Şcolar "Avram Iancu"

Tg Mureş

Haller Ildikó

( titular)

Lic. cu Prog. Sportiv "Szász Adalbert"

Tg Mureş

Aldea Ramona

(suplinitor)

Grupul Şcolar”Aurel Perşu”

Tg Mureş

Szász Renata

( titular)

Grupul Şcolar "Ion Vlasiu"

Tg Mureş

Tg Mureş

Porkoláb Annamária

( titular)

Szalai Martin

( titular)

Grupul Şcolar "Traian Vuia"

Tg Mureş

Bocskay László

( titular)

Colegiul Naţional "Mircea Eliade" Sighişoara

Sighişoara

Nicolau Camelia

( titular)

Liceul Teoretic "Joseph Haltrich"

Sighişoara

Ştef Ioan

( titular)

Grupul Şcolar de Industrie Uşoară Sighişoara

Sighişoara

Moldovan Adrian

( titular)

Grupul Şcolar Agricol

Sighişoara

Bőjte Kinga

( titular)

Grupul Şcolar "Lucian Blaga"

Reghin

Crişan Ciprian

( titular)

Grupul Şcolar "Petru Maior"


Reghin

Fărcaş Emilia

( titular)

Grupul Şcolar "Ioan Bojor"

Reghin

Szelcuzan Katalin

( titular)

Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu"

Târnăveni

Székely Király Kinga

( titular)

Colegiul Tehnic Târnăveni

Târnăveni

Păcurar Nicoleta

( suplinitor)

Grupul Şcolar Industrial Luduş

Luduş

Szilágyi Monica

( titular)

Grupul Şcolar "Domokos Kázmér"

Sovata

Lechinţan Aura

( titular)

Grup Şcolar ” Vasile Netea” Deda

Deda

Popovici Adriana

( titular)

Grup Şcolar Sărmaşu

Sărmaşu


(suplinitoare)

Grup Şcolar . Silvic Gurghiu

Gurghiu

Kocsis Erika

( titular)

Grupul Şcolar "Bocskai István" Miercurea Nirajului

Miercurea Niraj

Kacsó Csilla

( titular)

Grupul Şcolar "Sfântul Gheorghe"

Miercurea Niraj

Moldovan Felicia

(titular)

Grup Şcolar Band

Band

 
 
   
       
 
     
 

Anul şcolar

2009-2010

Număr posturi

(urban-rural)

63

(57-6)